FREESTYLES

Переваги

Высококачественные презервативы фристайлзВиготовлені
із натурального
високоякісного
гіпоалергенного
малазійського латексу,
який дійсно вважається
найкращим у світі.
Выбирай лучшее! фристайл!Кожний презерватив
FREESTYLES електронно
протестований та відповідає
всім міжнародним
стандартам якості.
freestylez - высочайшее качествоУпаковки № 3 й № 12
ULTRA LIGHT, RIBBED,
MAX PLEASURE –
перевірені часом,
що традиційно
користуються попитом,
види презервативів
FREESTYLES. Термін
придатності – 5 років.
Freestyles condomКольорова фольга, зрозуміла
інструкція, упаковка
відповідають всім
потребам як з точки
зору надійності і
безпеки зберігання,
так і дизайну,
поліграфічного
виконання.
фристайл - наслаждайся жизнью.Реальна ціна при
незмінно високій
якості. Надійно та
дуже вигідно!

Наша продукція

Презервативи FREESTYLES №3
Ultra light

3 надтонкі презервативи.

Такі тонкі, що майже не відчутні.

condom freestyles
Презервативи FREESTYLES №3
Ribbed

3 презервативи з ребристою поверхнею.

Для незвичайних відчуттів і безпеки.

Ребристые презервативы Freestyle
Презервативи FREESTYLES №3
Max Pleasure

3 презервативи з точковим рифленням.

Для отримання надзвичайно гострих відчуттів з максимальним задоволенням.

freestyles condom - выбирай лучшее
Презервативи FREESTYLES №12
Ultra light

12 надтонких презервативів.

Такі тонкі, що майже не відчутні.

Freestyles - презервативы высокого качества.
Презервативи FREESTYLES №12
Ribbed

12 презервативів з ребристою поверхнею.

Для незвичайних відчуттів і безпеки.

Упаковка презервативов из 12 штук. ФРИСТАЙЛ
Презервативи FREESTYLES №12
Max Pleasure

12 презервативів з точковим рифленням.

Для отримання надзвичайно гострих відчуттів з максимальним задоволенням.

Фристайлс - презервативы высочайшего качества

Виробництво

ПРЕЗЕРВАТИВИ FREESTYLES – ВИРОБНИЦТВО, КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ, СЕРТИФІКАТИ

Традиційно презервативи продавалися в аптеках. Зараз ситуація змінилася , і цей безсумнівно потрібний товар тепер можна також придбати і в супермаркетах. Зазначимо , що презервативи FREESTYLES з'явилися в мережах наших магазинів з 2001 року і за цей порівняно невеликий термін вже встигли завоювати популярність .

Презервативи FREESTYLES виготовляються на одному з найбільш великих і потужних заводів в Малайзії: DONGKUK TECHCO Rubber Industries з малазійського натурального високоякісного

гіпоалергенного латексу. Вони забезпечують високий рівень безпеки при максимально можливій чутливості . Володіючи самою великою науковою , дослідницькою та виробничою базою завод використовує самі передові технології , які дозволяють виробляти широкий спектр презервативів , багато з яких не здатні зробити інші виробники. Контроль якості презервативів FREESTYLES здійснюється на всіх етапах виробництва. В кожній партії презервативів відбувається ретельне тестування фізичних властивостей, таких як вибух об’єму і тиску, течії води, міцність, розтягування, вимір цілісності у відповідності з міжнародними стандартами.

Але одних тільки фізичних випробувань недостатньо для забезпечення максимальної

безпеки. Тому виконуються також зовнішні тести, такі як біосумісність аналізу білку, цитотоксичність статевого члену і вагінального подразнення, гострої системної токсичності, сенсибілізації і первісного подразнення шкіри.

Test Reguirements

- Electronic Pin-hole Test
- Bursting Volume end Pressure (Unaged and Aged).
- Pin-hole (Water Leakage)
- Tensile Strength
- Seal Integrity
- Dimension
- Colour Fastness (if any)
- Biocompatibility Tests (ISO 10993)
- Bioburden Test

Специфікація продукції.

Довжина : мінімальна 170 мм (для усіх розмірів)
Ширина : 49, 52, 53, 54 мм
Товщина : від 0.04 до 0.08 мм
Об’єм : мінімальний 18 літрів
Тиск розриву : мінімальне 1,0 кПа
Зусилля на розрив : мінимальне 39 Ньютон
Подовження при розриві : мінімальне 700%
Термін придатності : 5 років
Матеріал : високоякісний натуральний гіпоалергенний малайзійський латекс.

Кожен презерватив FREESTYLES електронно протестований і відповідає міжнародним стандартам якості : ASTM D 3492, EN 600, ISO 4074:2002, SABS (South African Bereau of standarts) 1286, MS-113, WHO (World Health

Organization) Canadian Standard, CE Directive 93/42 EEC Annex II, ISO 10993, ISO 13488, ISO 9001: 2008.. Важливо й те, що постачання презервативів FREESTYLES завжди супроводжується пакетом необхідних документів:

- Свідоцтво про державну реєстрацію №6120/2007 від 10.02.2012 р., видане Державною службою України з лікарських засобів, внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення України і дозволено для застосування в медичній практиці.
- Гігіеничний висновок санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-03/13284 від 31.03.2015 р., виданий Державною санітарно-епідеміологічною службою Міністерства

Охорони Здоров’я України.

Компанія- виробник приділяє велику увагу не тільки якості самих презервативів, але і зовнішньому вигляду упаковки. Вона відповідає найсуворішим вимогам як з точки зору надійності і безпеки зберігання, так і дизайну, поліграфічного виконання.

В даний час на Україні у продажу є 3 види презервативів FREESTYLES: MAX PLEASURE, RIBBED, ULTRA LIGHT в упаковках по 3 та 12 шт. З точковим рифленням, з ребристою поверхнею, і, безсумнівно лідер продажів – надтонкі, тобто які традиційно користуються попитом у покупців види презервативів.

Ми піклуємося не тільки про здоров'я та безпеку своїх покупців, але й за те, щоб

купуючи презервативи FREESTYLES, ви дійсно платили реальну ціну при незмінно високій якості. Погодьтеся, що ціна на презервативи FREESTYLES більш ніж прийнятна. Високоякісний малайзійський латекс, коштовна кольорова фольга, зрозуміла інструкція, яскрава якісна упаковка - презервативи FREESTYLES надійні і дійсно абсолютно нічим не відрізняються від своїх більш коштовних аналогів, в ціну яких крім виробничих витрат і витрат на доставку, входять витрати на розкручування брендів, витрати за ексклюзивну представленість (особливо в аптеках), рекламний, маркетинговий, зарплатний фонди та багато інших побічних витрат, які і складаються у величезну ціну дорогих презервативів, яку ви платите, думаючи, що

платите за кращу якість . Всім, хто вагається - проста порада : купивши і спробувавши презервативи FREESTYLES, ви з легкістю зможете переконатися в цьому самі.

Підходячи до прикасової зони в супермаркетах, а саме до стійок з презервативами, зупиніться і задумайтеся, згадавши англійського короля Карла II і уявивши, скільки б фунтів стерлінгів віддав би він за сучасне диво з найтоншого латексу, замість льняного мішечка з шовковими зав'язками, посміхніться, і обов'язково купіть презервативи FREESTYLES собі або в подарунок вашим друзям, подорослішим дітям або хорошим знайомим.

Любіть один одного, і нехай ця любов обов'язково буде взаємною, насолоджуйтеся

життям, народжуйте дітей, адже це дійсно те, заради чого варто жити. І обов'язково купуйте презервативи FREESTYLES - вони стануть в нагоді вам, надійно захищаючи від будь-яких можливих наслідків, неприємностей і проблем, а може комусь врятують життя і збережуть здоров'я . Завжди пам'ятайте про те, чим мудра людина відрізняється від розумної : розумна з легкістю виходить зі складних ситуацій, в які мудра просто не потрапляє.

Презервативи FREESTYLES – зробимо кохання безпечним!

Гумор

Прес центр

Топ-14 помилок з презервативом

Людині властиво помилятися - особливо в поводженні з презервативами: такий висновок зробили вчені з університету Кентуккі. Презервативи не врятують вас від небажаної вагітності і венеричних захворювань, якщо ви будете неправильно їх...

Детальніше

ІСТОРІЯ ПРЕЗЕРВАТИВІВ АБО АНГЛІЙСЬКИЙ ГУМОВИЙ ПЛАЩ

Якщо вірити всезнаючій статистиці , то щодня на планеті відбувається 114 мільйонів (!) статевих актів. А спробуємо уявити , що в кожному випадку акт любові приводив би до того результату , для якого він призначений природою - до дітородіння....

Детальніше

ТУРБОТА ПРО СЕБЕ І ПРО ВАШІ ВІДНОСИНИ

Ваші відносини тільки починаються: романтичні зустрічі , квіти , подарунки ... А може , ви разом не один рік і вже не уявляєте життя один без одного? На якій би стадії не знаходилися ваші відносини , важливо , щоб вони були відкритими і...

Детальніше

ПРАВДА ЖИТТЯ АБО СУЧАСНІ РЕАЛІЇ

За оцінкою Об'єднаної програми ООН з ВІЛ / СНІД (UNAIDS) та Всесвітньої організації охорони здоров'я (WHO) від хвороб, пов'язаних з ВІЛ-інфекцією та СНІД на планеті померло понад 25 млн. людей, понад 40 млн. - інфіковані ВІЛ. Пандемія...

Детальніше
Перейти у прес-центр

Відгуки

Діліться відгуками про продукцію Freestyles. Найкращий відгук місяця отримує незабутній подарунок!
 • Как творческий человек первый раз купил Freestyles за красивую, идеально оформленную упаковку. А самое главное, что качество самих презервативов – отличное.

  Георгий
  фотограф

 • Перепробовал много марок презервативов премиум-класса. По совету друзей купил Freestyles, убедился, что они не хуже более дорогих аналогов. Всем советую, не разочаруют.

  Константин
  юрист

 • Пользуюсь Freestyles уже несколько лет. Ни разу не подводили. Отличное качество за разумную цену. Особенно выгодно покупать упаковку 12 шт.

  Вадим
  менеджер IT-компании

Додати відгук

Форма відправки відгуку