Топ-14 помилок з презервативом

23

Людині властиво помилятися – особливо в поводженні з презервативами: такий висновок зробили вчені з університету Кентуккі.

Презервативи не врятують вас від небажаної вагітності і венеричних захворювань, якщо ви будете неправильно їх використовувати. А робити це правильно, як виявилося, не так просто. Журнал Sexual Health опублікував результати досліджень, які підтверджують, що більшість людей не вміють користуватися презервативами.

«Ми жахливо недооцінюємо складність використання презервативів», – заявив професор Річард Кросбі з університету Кентуккі, один з авторів дослідження.

Вчені з’ясували, що всі допускають одні і ті ж помилки. Коло людей, які брали участь в дослідженні, був досить широкий: від сімейних пар і студентів до працівників секс-індустрії.

Що ж люди роблять з презервативами не так? Вчені назвали 14 найпоширеніших помилок:

1. Не перевіряють на пошкодження. 83% жінок і 75% чоловіків не перевіряють, чи не пошкоджений презерватив перед тим, як його використовувати. Для початку переконайтеся, що упаковка презерватива ціла: всередині неї ви повинні відчути повітряний пухирець. «Поганяйте» гумовий кружечок всередині упаковки, він повинен легко ковзати.

2. Використовують гострі предмети для розпакування. Відкриваючи упаковку презерватива гострим предметом, ви ризикуєте пошкодити його. На упаковці є спеціальні виїмки або зубчики. У цьому місці і потрібно відкривати. Не треба робити це зубами – швидше не буде, буде «дірявіше». Натисніть на протилежну сторону упаковки і обережно його дістаньте. Незважаючи на міцність презерватива його можна пошкодити нігтями або ювелірними прикрасами.

3. Не видаляють повітря. 48% жінок і 41% чоловіків не вичавлюють повітря з кінчика презерватива перед його використанням. Повітря, що потрапило всередину презерватива, може пошкодити його.

4. Не залишають вільного місця на кінчику. Не забувайте залишати вільне місце.

245. Розгортають перед тим, як надіти. Запам’ятайте, спочатку презерватив потрібно надіти, і, лише після цього, розгорнути.

6. Надівають навиворіт. Виявляється, багато хто грішить тим, що спочатку надягають презерватив однією стороною, потім вивертають – і ще раз надягають. Для початку переконайтеся, що гумовий обідок знаходиться ззовні.

7. Не розгортають до кінця. Постарайтеся встигнути розгорнути презерватив до кінця. Так буде безпечніше. Слідкуйте за тим, щоб презерватив залишався на статевому члені під час всього статевого акту. При скачуванні – поверніть його на колишнє місце. Якщо презерватив повністю зісковзнув, необхідно використовувати новий презерватив, перш, ніж продовжити статевий акт.

8. Використовують неправильне мастило. Не варто використовувати масляні мастила з латексом. Мастила на жирній основі (вазелін, дитячий крем і т.п.) руйнують латекс і презерватив може порватися. При необхідності, використовуйте засоби тільки на водній основі.

9. Занадто пізно надягають. Одна з найпоширеніших помилок – користуватися презервативом після початку статевого акту. Одягайте презерватив до нього, коли член знаходиться в ерегованому стані. Смегма, що виділяється на початковій стадії ерекції, може містити сперму (а також віруси, що викликають захворювання, що передаються статевим шляхом). Тому презерватив слід надягати до початку статевого акту.

10. Занадто рано знімають. Знімати презерватив раніше закінчення статевого акту теж не варто.

2511. Неправильно знімають. Добре закінчити – ось запорука успіху. Навчіться правильно знімати презервативи! Після сім’явиверження витягніть статевий член, міцно тримаючи презерватив біля основи. Знімайте презерватив тільки після того, як член повністю витягнутий. Переконайтеся у відсутності контакту між статевим членом з презервативом і тілом партнера. Загорніть презерватив в серветку. Помістіть його в ємкість для відходів (не в унітаз!).

12. Використовують повторно. Любите сексом займатися, любіть і презервативи купувати. Дослідження показали, що деякі використовують один презерватив мінімум двічі. Без коментарів … Тільки для одноразового використання!

13. Неправильно зберігають. Зберігати презервативи потрібно в прохолодному сухому місці подалі від тепла та сонячного світла. При нагріванні латекс руйнується!

14. Не дивляться на термін придатності. Купили презерватив – подивіться на упаковку. Там напевно після значка Exp Date вказана дата, до якої його можна використовувати. Термін придатності презервативів FREESTYLES – 5 років.

Назад в прес-центр