ТУРБОТА ПРО СЕБЕ І ПРО ВАШІ ВІДНОСИНИ

19

Ваші відносини тільки починаються: романтичні зустрічі , квіти , подарунки … А може , ви разом не один рік і вже не уявляєте життя один без одного? На якій би стадії не знаходилися ваші відносини , важливо , щоб вони були відкритими і вільними. Така гармонія можлива тільки при спільному вирішенні найважливіших проблем з урахуванням потреб і бажань кожного. Безпечний секс і вибір методу контрацепції – це ті питання , нехтувати якими не можна. Адже думки про незаплановані вагітності та можливі наслідки можуть отруїти будь-які відносини і замість бажаної гармонії принести гірке розчарування.

Відповідальність за безпеку сексуальних відносин лежить на обох партнерах . При всьому начебто різноманітті методів контрацепції починаючи з температурного методу , продовжуючи оральними гормональними контрацептивами , гормональними пластирами і кільцями , спіралями і спермицидами і найжахливіше – посткоїтальними контрацептивами, які по суті є гормональним шоком для жіночого організму , всі з перерахованих вище методів незважаючи на мінімальний позитивний результат від їх прийому мають досить значний список протипоказань і що важливо – силу-силенну побічних ефектів. Помилково було б думати , що лікарі -гінекологи , радячи і ретельно підбираючи вам препарати , не знають про це . Знають , а деякі навіть попереджають про їх недосконалість і проте дуже небагато хто з них радять користуватися презервативами (і то з застереженням – при випадкових контактах і чомусь не у звичайному сімейному житті) так як просто не бажають залишитися без значної частини свого доходу від вашого подальшого лікування , реабілітації. А як на вас «розраховує» вся фармацевтична промисловість, що випускає величезну безліч гормональних пігулок , спіралей і пластирів!

Презерватив – найдоступніший і що важливо – найдешевший метод контрацепції. Він абсолютно нешкідливий для здоров’я (крім випадків алергії на латекс) і оберігає не тільки від незапланованої вагітності , – на сьогоднішній день це єдиний метод контрацепції , що захищає також і від інфекцій, що передаються статевим шляхом, у тому числі від ВІЛ -інфекції та гепатитів. При правильному використанні якісний презерватив дає близько 98-99 % гарантії (з урахуванням того , що в 1-2 % випадків при неправильному використанні презервативи рвуться або сповзають ) . Якщо існує необхідність в мастилі , скористайтеся спермицидами – гель , крем не тільки відмінно впораються з поставленим завданням , але і створять додатковий захист від сперматозоїдів. На відміну від косметичних кремів і вазеліну , які руйнують латекс.

20Існує омана з приводу того , що презерватив нібито не захищає від ВІЛ- інфекції: мовляв , розміри вірусу менше , ніж діаметр пір в латексі . Це хибне уявлення , оскільки вірус не здатний проникати через пори сам по собі , він знаходиться в спермі і може потрапляти на слизові оболонки тільки з рідиною. Тому якщо через пори латексного презерватива не просочується рідина (що було б нонсенсом для якісних презервативів ) , то ні про який ризик інфікування ВІЛ не може бути й мови. У Європі провели наступний експеримент: у пар , в яких один з партнерів – вірусоносій , а інший ні , протягом тривалого часу контролювали використання ними презервативів. Тривав експеримент 22 місяці , протягом яких з 124 партнерів , що регулярно використовували презерватив , не заразився ніхто. У той же час в парах , що використовують презервативи лише від випадку до випадку заразилося приблизно 10%. Так що можна з упевненістю стверджувати , що постійне правильне використання презерватива запобігає зараженню ВІЛ.

Відомий розхожий жарт гумору про те , що займатися сексом в презервативі – все одно , що цілуватися в протигазі . Зазвичай всі починають кривитися і вдавати з себе знавців всіх таємних радощів життя : презерватив , мовляв , жахливий, слизький і , що найнеприємніше , безсоромно гумовий. Але якщо не корчити з себе нікого , з’ясовується … що секс з презервативом найбільше схожий … на секс без презерватива. Так що думка , що використання презерватива знижує гостроту відчуттів давно застаріло . Сучасні презервативи , або кондоми , роблять з латексу і для кращого ковзання покривають спеціальним мастилом . Його товщина – всього кілька мікронів , до того ж кондоми забезпечують додатковими стимуляторами та функціями , тому задоволення навіть підвищується. Презервативи потрібно правильно зберігати , інакше на поверхні можуть з’явитися мікропори , і надійність контрацептиву значно знизиться. Кондоми не люблять сонця , спеки і перепадів температур. Вироби з простроченою датою викидайте без жалю. Найнадійнішими є гладкі презервативи.

21Секс двічі на тиждень втричі підвищує рівень антитіл, що захищають організм від грипу.

Секс 3-4 рази на тиждень вдвічі скорочує вірогідність серцевого нападу.

Чоловік в середньому думає про секс 2 години в добу.

Екстремальному сексу віддає перевагу кожен сьомий чоловік .

Найпопулярніший час для сексу – вечір суботи , саме непопулярне – день понеділка.

Сексуальна несумісність є причиною як мінімум 40 % розлучень . А відомий американський сексолог Альфред Кінсі впевнений , що це взагалі найчастіший привід розійтися – він нарахував цілих 75 %. Напевно , Кінсі судив упереджено – все-таки професія накладає відбиток на світосприйняття , але недооцінювати значення сексу для щасливого сімейного життя однозначно не варто.

Частий секс за ступенем задоволення адекватний високій зарплатні – стверджують вчені . Іншими словами , любовними іграми можна компенсувати недолік грошей . Англійський економіст Девід Бланчфлауер разом зі своїми колегами провів цікаве дослідження, результатом якого стала заява : вплив сексу на щастя велике і статистично визначено . Якщо ви замість одного разу на місяць станете займатися любов’ю хоча б раз на тиждень , то отримаєте задоволення , рівне п’ятдесяти тисячам доларів додаткового доходу. Встановлено також , що багаті люди займаються сексом частіше за своїх менш заможних співвітчизників. Ті ж , кому доводиться платити за любов , регулярно страждають від депресій . А оптимальне для щастя кількість партнерів на рік дорівнює одиниці .

Назад в прес-центр